Atgal į straipsnius

Įrangos nuoma – šiuolaikiškas būdas naudoti daiktus

Ar jums nepasitaikė, kad nusipirkote kokį nors daiktą, kurį panaudojote tik kartą, ir nuo tada jis guli nejudinamas? Nereikalingų, itin retai naudojamų daiktų rastume turbūt kiekvieno namuose. Taip nutinka ir su brangiais įrankiais, likusiais, pavyzdžiui, po seniai daryto remonto. Nenaudojami daiktai užima vietą ir sensta. Todėl prieš pirkdami vieną ar kitą įrankį gerai pagalvokite, ar jums tikrai jo reikia. Galbūt tinkamesnis sprendimas – reikiamų įrankių nuoma?

Įrankių ir technikos nuoma populiari vakaruose, kur nuomotis, pavyzdžiui, statybos įrangą gana įprasta. Taip išvengiama nereikalingų investicijų, įranga nesusidėvi, taigi, nereikia jos nuolat atnaujinti ir prižiūrėti. Be to, įrankių ir (ar) technikos nuoma užsiimančios įmonės negaili lėšų ir nuolat atnaujina asortimentą, kad galėtų patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius.

Tarkime, jums reikia atlikti remonto ar statybos darbus. Prireiks ne tik žinių, bet ir specialios įrangos, pavyzdžiui, medžiui nušlifuoti – šlifavimo mašinos, sienoms nudažyti – dažymo įrangos, pamatams išlieti – betonavimo įrangos ir t. t.

Tam tikri įrankiai reikalingi ne tik remonto ar statybos darbams atlikti. Pavyzdžiui, jūs atsikraustėte į naują namą ir norite sutvarkyti aplinką: praretinti medžius, paruošti dirvą vejai, atlikti tam tikrus valymo darbus ir t. t. Gera technika kainuoja brangiai, be to, atlikus darbus, kažin ar ji dar bus reikalinga. Išlaidas galima smarkiai sumažinti – jums reikalingą techniką patariame ne pirkti, o nuomotis.

Pagalvokite, kiek pinigų, vietos ir laiko sutaupysite, išsinuomodami vieną ar kitą įrankį tada, kai reikia. Jums nereikės sukti galvos, kur vėliau tą daiktą padėti ir kaip jį prižiūrėti. Namų neužgriozdins nereikalingi ar net pavojingi (pavyzdžiui, mažiems vaikams) daiktai. Įrangos nuoma – puikus sprendimas ne tik privatiems asmenims, bet ir įmonėms, tiek nedidelėms, savo veiklą tik pradedančioms, tiek rinkoje jau įsitvirtinusioms.

Mes užsiimame:

Įrankių nuoma gali būti trumpalaikė ar ilgesniam laikotarpiui (tuomet nuomos kaina dienai bus mažesnė).

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei jos tobulinimą. Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: būtinieji, analitiniai ir rinkodaros slapukai. Būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai, o paspausdami "Sutinku, tęsti naršymą" sutinkate su visų kategorijų slapukais. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite Privatumo politikoje.