Įrankių ir technikos remontas,
techninis aptarnavimas Klaipėdoje

Kokybiškai ir greitai vykdomas sodo įrankių remontas,
statybos įrankių remontas bei statybinės technikos remontas.

Remontą ar techninį aptarnavimą atliksime sklandžiai ir kokybiškai

Techninė apžiūra,
gedimų diagnostika
Darbų terminų ir
kainos įvertinimas
Gedimų remontas
ar tech. aptarnavimas
Grąžiname / pristatome
įrankį ar techniką jums

Atsižvelgdami į klientų poreikius, užsiimame ne tik benzininių ir motorinių įrankių nuoma (sodo įrankių nuoma, statybinės įrangos nuoma), bet ir benzininių įrankių priežiūra, diagnostika. Taip pat atliekamas benzininių įrankių remontas. Kokybiškai ir greitai vykdomas sodo įrankių remontas, statybos įrankių remontas bei statybinės technikos remontas.

Ilgametė patirtis ir žinios padeda užtikrinti, kad benzininių įrankių remontas būtų atliktas kokybiškai ir greitai (konkrečių remonto darbų terminai priklauso nuo reikiamų detalių prieinamumo). Visi įrankių remonto darbai vykdomi meistrų profesionalų. Prireikus daromas atsarginių dalių užsakymas. Remontui naudojamos kokybiškos žinomų gamintojų, tokių kaip „Stihl“, „Husqvarna“, „Honda“ ir kiti, detalės. Į savo darbą ir klientus žiurime atsakingai, todėl visiems remonto darbams suteikiama ilgalaikė garantija.

Remontuojame šių gamintojų įrankius ir techniką

Benzininių įrankių remontas ir techninis aptarnavimas Klaipėdoje - Rentas.lt
Interneto svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą, todėl būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.