Atgal į straipsnius

Benzininių elektros generatorių privalumai

Be elektros neįsivaizduojamas šiuolaikinio žmogaus gyvenimas. Tuo galima lengvai įsitikinti, kai name dingsta ar kuriam laikui atjungiama elektros energija. Namuose tamsu, neveikia ne tik kompiuteris, bet ir elektrinė viryklė, virdulys ir daugelis kitų buities prietaisų. Elektros energija taip pat būtina norint atlikti įvairius statybos ir remonto darbus.

Kur kas sunkiau šiuos darbus atlikti lauke, kai elektros energijos šaltinis nėra lengvai pasiekiamas. Įsivaizduokite, kad vykdyti darbus reikia toli nuo namų arba prieigos prie elektros šaltinio išvis nėra. Tuomet nepadės jokie ilgintuvai (kurie gana brangūs ir baigus darbus tik užima vietą). Akumuliatoriniai įrankiai taip pat ne išeitis: jie gana greitai išsikrauna ir yra gana brangūs.

Rimtesniems darbams atlikti praverčia benzininiai elektros generatoriai. Prie jų galima prijungti bet kokį elektrinį įrankį: grąžtą, pjūklą, suktuvą ir pan. Šie elektros generatoriai lengvai užvedami, todėl jais naudotis visiškai paprasta. Kintamosios srovės generatoriai būna vienfaziai ir trifaziai. Benzininių elektros generatorių galia – nuo 0,65 kW iki 12 kW (ar didesnė).

Galingo elektros generatoriaus kuro bako talpa didelė, o jo sukuriamos elektros energijos užtenka ilgam. Pavyzdžiui, 11,5 kW galingumo trifazis elektros generatorius autonominiu režimu gali dirbti daugiau nei aštuonias valandas. Tačiau tokie benzininiai elektros generatoriai sveria apie porą šimtų kilogramų, todėl juos geriausia naudoti atliekant didelio masto darbus toje pačioje vietoje, kai dirba ne vienas žmogus.

Mažesnio galingumo benzininiai elektros generatoriai sunaudoja mažiau kuro. Pavyzdžiui, 3 kW vienfazis elektros generatorius per valandą sunaudoja 0,8 l benzino. Du elektros lizdai leidžia vienu metu dirbti porai žmonių. Šių generatorių svoris vidutinis, nesunkiai galima pervežti.

Mažos galios benzininiai elektros generatoriai yra kur kas lengvesni, sunaudoja nedaug kuro. Bet net ir 1,2 kW galingumo benzininis elektros generatorius veikia pakankamai ilgai, apie keturias valandas. Toks benzininis elektros generatorius yra lengvas, jį nesunkiai iš vienos vietos į kitą gali pernešti suaugęs asmuo. Naudojant nedidelį elektros generatorių labai patogu atlikti įvairius darbus kieme, sode. Mažų elektros generatorių triukšmo lygis žemas, todėl dirbdami neerzinsite aplinkinių.

Benzininiai elektros generatoriai, ypač galingesni, yra gana brangūs. Todėl geriau juos išsinuomoti, ypač kai prietaisas naudojamas tik retkarčiais. Visi benzininiai elektros generatoriai nuomojami valandai, dienai ar ilgesniam laikui, priklausomai nuo kliento poreikių. Nuomos kaina priklauso nuo elektros generatoriaus galingumo.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei jos tobulinimą. Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: būtinieji, analitiniai ir rinkodaros slapukai. Būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai, o paspausdami "Sutinku, tęsti naršymą" sutinkate su visų kategorijų slapukais. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite Privatumo politikoje.